Genel Özellikler

Yurdumuz şehir merkezinde, kız yurtlarının yoğun bulunduğu Kadınana Bulvarının en güzel yerindedir. Üniversite Kampüslerine giden ulaşım araçları yurdumuz güzergahından geçip yaklaşık 10 dk sürmektedir. Şehir merkezine ve bölgenin en büyük avmsi Park Afyon'a ise yürüme mesafesi kadardır.  Otel konforunda yapılan yurdumuz 6 katlı olup, en üst katımızda restorant, kafetarya ve Afyon Kalesi manzaralı terasımız mevcuttur.

 

Diğer beş katında, hiç bir masraftan kaçınılmadan, en ince detaylar düşünülerek 1,2,4 kişilik odalarımız bulunmaktadır. Birinci ve ikinci katta etüt salonları vardır. Asma katımızd; revir, çamaşır ve ütü odası. Giriş katında; Müdür odası, lobi, güvenlik, danışma, ziyaretçi odası ve küçük bir mutfağımız mevcuttur. Alt katta tam profesyonel fitness salonu mevcut olup ayrıca diş hekimliği atölyesi, cep sineması, bilgisayar odası ve kütüphane bulunmaktadır.

 

Kesintisiz enerji (jeneratör), Yangın uyarı ve söndürme sistemi (Akıllı Bina), 24 saat sıcak su, 24 saat internet, 8 çeşit sabah kahvaltısı, 4 çeşit akşam yemeği ve her gün oda temizliği  hizmeti verilecektir.

Yapacağımız sosyal faaliyetler ise şöyledir:

 

Her ay: 

  • Canlı müzik
  • Barbekü partileri
  • Beş çayları
  • Moral geceleri
  • Şehrimizde gezilebilecek tarihi yerler ve mekanlara geziler...

 

İletişim

Cumhuriyet Mahallesi Cevat Ahmet Paşa Caddesi No:49 Afyonkarahisar (Anbaryolu İlter Ekmek Fırını Yanı)

0 272 215 22 77 // 0 533 162 45 35 // 0 272 215 88 77